Fotó: Fehérvár FC

KL-playoff: A Puskás a Fiorentina ellen játszhatna - a Vidi és a Paks szerencsésebb volt a sorsoláson

A fehérváriak Horvátországba vagy Azerbajdzsánba utazhatnak, a tolnaiak cseh vagy izraeli ellenfelet kapnak, amennyiben továbbjutnak a harmadik körből.
Budai László 2024. augusztus 5., hétfő 14:24
Fotó: Fehérvár FC
A fehérváriak Horvátországba vagy Azerbajdzsánba utazhatnak, a tolnaiak cseh vagy izraeli ellenfelet kapnak, amennyiben továbbjutnak a harmadik körből.
Szerző: Budai László 2024. augusztus 5., hétfő 14:24

A Bajnokok Ligája és az Európa Liga után a Konferencia Ligában is megtartották a playoff-kör sorsolását, így kiderült, hogy továbbjutás esetén a Fehérvár, a Paks és a Puskás Akadémia mely csapatok ellen küzdhetnének meg a főtábláért.

A Puskás Akadémia alaposan belehúzott, ugyanis a Fiorentina ellen kellene megmérkőznie. A Fehérvár az Osijek (horvát)-Zira (azeri), míg a Paks a Mladá Boleslav (cseh)-Hapol Beer-Sheva (izraeli) párharc győztesével találkozhat.

Olvastad már?
BL-sorsolás: Újra összejöhet a Fradi-Slovan - a főtábláért játszhatna a magyar és a szlovák bajnok
Kisorsolták, hogy továbbjutás esetén a Fradi kivel mérkőzhetne meg a Bajnokok Ligája főtáblájáért.
Elolvasom
Átigazolások
KTE
Pálinkás hosszabbított
A Kecskemét 2028-ig meghosszabbította Pálinkás Gergő eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését.
Fradi
Dhonata távozott
Eligazolt a Fradiból a 21 éves brazil védő, Dhonata, és visszatért hazájába, ahol a harmadosztályú Botafogo-PB együttesébe szerződött.
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.
Tovább az összes átigazoláshoz