Edzőmeccsek: Az NB I utolsója simán verte a szlovén középcsapatot - videó

A Kisvárda Nikolov, Camaj és Spasic góljával nyert 3-1-re az NS Mura ellen.
Budai László 2024. január 22., hétfő 14:47
Szerző: Budai László 2024. január 22., hétfő 14:47

Az NB I-ben utolsó helyen álló Kisvárda a szlovén élvonalban hatodik Murával játszott edzőmeccset hétfő délután. A vezetést az első félidő hajrájában az NB I-es csapat szerezte meg, miután egy baloldalról a hosszúra ívelt labda egy passzt követően a lesgyanús helyen álló Nikolovhoz került, ő pedig közelről a kapuba továbbított.

A második játékrészben ismét a várdaiak voltak eredményesek, az 59. percben ezúttal Camaj kapott olyan labdát, amelyet csak a hálóba kellett pofoznia. A 74. percben pedig már három volt közte: Spasic kapott remek kiugratást, rávezette a kapusra a labdát, majd higgadtan a hosszúba gurított.

Az utolsó percekben ugyan a szlovének szépítettek, de a Kisvárda győzelme nem volt veszélyben (3-1).

A gólok

Felkészülési mérkőzés

NS Mura (szlovén I.)–Kisvárda Master Good 1-3 (Spasojevic 85., ill. Nikolov 43., Camaj 59., Spasic 74.)

Kisvárda: Kovács M. – Cipetic, Matic, Széles, Körmendi – Nikolov, Melnik – Makowski, Balogh N., Camaj – Mesanovic
Kisvárda, a 60. perctől: Kovács M. – R. Stefan, Lippai, Jovicic, Alic – Lucas, N. Ponomarenko – Navrátil, Ötvös, Szpaszics – Ilievszki

Az összes eddigi eredmény és a menetrend alább

NB I-es téli felkészülés: Az MTK szlovák élcsapat ellen játszotta a bajnoki főpróbát - menetrend, eredmények
Folyamatosan alakul az NB I-es csapatok felkészülési programja a 2023/24-es szezon téli szünetében. A Csakfoci rendszeresen összegyűjt minden információt a klubok edzőmeccseiről. Ahogyan azt megszokhattátok, a könnyebb átláthatóság kedvéért folyamatosan frissülő menetrenddel jelentkezünk. A következő napok programja mellett az összecsapásokat és az információkat csapatokra bontva is megtaláljátok. Jó böngészést!