Fotó: Voluntari Facebook

Edzőmeccsek: A 4-szeres német bajnok legyőzése után Kuttorék nem bírtak a román csapattal

A Mezőkövesd egyetlen találatát az új szerzemény Prudnikov szerezte.
Budai László 2023. január 7., szombat 15:15
Szerző: Budai László 2023. január 7., szombat 15:15

Azok után, hogy a Mezőkövesd 2-1-re győzött a 4-szeres német bajnok Kaiserslautern ellen, a csapat szombat délután a román élvonal 8. helyén álló Voluntarit fogadta.

A románok Nemec és Andrei révén 25 perc alatt kétgólos előnybe kerültek, de a friss szerzemény Prudnikov találatával Kuttor Attila együttese még a szünet előtt szépített. Az állás a második félidőben nem változott, így a Kövesd 2-1-es vereséget szenvedett.

Jegyzőkönyv

Felkészülési mérkőzés

FC Voluntari-Mezőkövesd 2-1 (Nemec 10. - 11-esből, Andrei 25., ill. Prudnikov 40.)