Fotó: mlsz.hu
A legszebb négy találat között természetesen a magyar válogatott támadó bombája is ott van.
Sallai Roland litvánok elleni bombagólja is esélyes az UEFÁ-nál, hogy a legszebb gól legyen a legutóbbi Eb-selejtezős fordulóban. A magyar válogatott támadó az Arsenal és az angol válogatott sztárjával, Bukayo Sakával, az albán Kristjan Asllanival, valamint a török Arda Gülerrel van versenyben.
Szavazni ezen a linken lehet.
Íme, a jelöltek
Asllani. Saka. Güler. Sallai.
— UEFA EURO (@UEFAEURO) June 20, 2023
Who gets your vote? ⚽️ 🥇#EQGOTT | @AlipayPlus
Átigazolások
Légiósok
Sallói új szerződése
A Toronto FC hivatalosan bejelentette, hogy szerződést hosszabbított Sallói Dániellel, aki így a 2027-es MLS-szezon végéig marad a klubnál, a megállapodás pedig egy további idényre szóló opciót is tartalmaz.
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.
Szentlőrinc
Visinka távozott
A klub hivatalos honlapján jelentette be, hogy Visinka Ede vezetőedzővel közös megegyezéssel szerződést bontottak.