Arkadiusz Milik megsérült az utolsó felkészülési mérkőzésen, így a lengyel labdarúgó-válogatott a Juventus csatára nélkül utazik el a jövő pénteken kezdődő németországi Európa-bajnokságra.
Michal Probierz szövetségi kapitány májusban kihirdetett, 29 fős, bő keretéből rajta kívül Pawel Bochniewicz, a Heerenveen hátvédje, valamint a Puszcza Niepolomice kapusa, Oliwier Zych maradt ki.
A lengyel szövetség honlapjáról ugyanakkor az is kiderült, hogy Sebastian Walukiewicz, Taras Romanczuk, Nikola Zalewski, Michal Skoras, Bartosz Salamon, Jakub Kiwior és Kacper Urbanski is sérüléssel bajlódik.
A lengyelek a kontinenstorna csoportkörében sorrendben a hollandokkal (június 16., Hamburg), az osztrákokkal (június 21., Berlin), majd a franciákkal (június 25., Dortmund) találkozik a D jelű négyesben. (MTI)
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.