Eb 2024: Nagy csapás a lengyeleknek - megsérült a Juventus támadója

Arkadiusz Milik megsérült az utolsó felkészülési mérkőzésen, így a lengyel labdarúgó-válogatott a Juventus csatára nélkül utazik el a jövő pénteken kezdődő németországi Európa-bajnokságra.
Csakfoci.hu 2024. június 9., vasárnap 13:43
Arkadiusz Milik megsérült az utolsó felkészülési mérkőzésen, így a lengyel labdarúgó-válogatott a Juventus csatára nélkül utazik el a jövő pénteken kezdődő németországi Európa-bajnokságra.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. június 9., vasárnap 13:43

Michal Probierz szövetségi kapitány májusban kihirdetett, 29 fős, bő keretéből rajta kívül Pawel Bochniewicz, a Heerenveen hátvédje, valamint a Puszcza Niepolomice kapusa, Oliwier Zych maradt ki.

A lengyel szövetség honlapjáról ugyanakkor az is kiderült, hogy Sebastian Walukiewicz, Taras Romanczuk, Nikola Zalewski, Michal Skoras, Bartosz Salamon, Jakub Kiwior és Kacper Urbanski is sérüléssel bajlódik.

A lengyelek a kontinenstorna csoportkörében sorrendben a hollandokkal (június 16., Hamburg), az osztrákokkal (június 21., Berlin), majd a franciákkal (június 25., Dortmund) találkozik a D jelű négyesben. (MTI)

Átigazolások
Videoton/Paks
Haraszti újra Fehérvárra mehet
A Paks kétszeres Magyar Kupa-győztes középpályását, Haraszti Zsoltot kölcsönvenné az NB II-ben 11. helyen álló Videoton.
FTC
Sebastian Bergier
Sebastian Bergier, Widzew Łódź csatára elárulta, hogy klubjához 2,5 millió eurós ajánlat érkezett a Ferencvárostól, ám azt a łódzi egyesület elutasította, ő pedig sajnálja a döntést.
Diósgyőr
Peter Ambrose
A Daily Record szerint Peter Ambrose a hivatalos "papírozás" véglegesítésére vár, hogy a Diósgyőri VTK-hoz szerződhessen. A támadó korábban az Újpest játékosa volt.
Tovább az összes átigazoláshoz