Fotó: dvsc.hu

DVSC: Máris távozhat a nyáron igazolt légiós, korábbi Fradi-játékos is a csapattársa lehet - sajtóhír

Kazah sajtóhírek szerint a DVSC brazil középpályása kölcsönben távozhat a Tobolhoz.
Nyikes Zoltán 2025. január 2., csütörtök 16:30
Fotó: dvsc.hu
Kazah sajtóhírek szerint a DVSC brazil középpályása kölcsönben távozhat a Tobolhoz.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. január 2., csütörtök 16:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Debrecen brazil játékosa, Victor Braga közel áll ahhoz, hogy a kazah élvonalban szereplő Tobolhoz igazoljon - írja Seriy Cardinal újságíró Telegram-csatornájára hivatkozva a sports.kz.

A cikk hozzáteszi, a 23 éves középpályás kölcsönben igazolhat a Tobolhoz, amelyhez a közelgő törökországi edzőtáborban csatlakozhat.

Victor Braga számára nem lenne ismeretlen a kahaz Premier Liga, hiszen korábban az Ordabasy, az FK Maktaaral
és a Zhetysu együtteseiben is megfordult. A brazil labdarúgó éppen az Ordabasytól érkezett a nyáron a Lokihoz, a hajdúságiaknál azonban mindösszesen két bajnokin volt a kezdőcsapat tagja, összesen tizenegy tétmérkőzésen 293 percet játszott.

A 2024-es kazah bajnokság november elején ért véget, a Tobol az 5. helyen zárt, az új kiírás március elején veheti kezdetét. A Tobol jelenlegi keretében egy korábbi NB I-es játékos is megtalálható, Nikolay Signevich 2019 januárjától másfél éven keresztül játszott az FTC-ben.

Már pörögnek az NB I-es csapatok az átigazolási piacon. Folyamatosan frissülő rovatunkban a Fradiról, az ETO-ról és a Diósgyőrről is olvashatsz - csak kattints ide és böngészd a híreket egy nap többször is. 

Olvastad már?
Fradi: Jansennel együtt egy másik edző is távozott a csapattól - hivatalos
A Pascal Jansennel együtt a klubhoz érkezett Denny Landzaat az Instagram-oldalán búcsúzott el a Ferencvárostól.
Elolvasom
Átigazolások
MTK/Misleny
Új érkezők
A Kozármisleny meghatározó játékosa, Horváth Dániel szerződést kapott az MTK-tól. A 21 éves Vajda Roland játékjogát megszerezték a Puskástól, a játékost pedig kölcsönadták a Mislenynek.
Légiósok
Gazdag helyzete
Erősíteni kell az eddig gyengélkedő Columbus Crew támadósorán, és kérdéses, hogy az átalakított csapatban milyen szerepet szánnak majd Gazdag Dánielnek.
AC Milan
Navarrót kinevezték
Az AC Milan tartalékcsapatának, az U23-as Milan Futurónak lett a vezetőedzője Sergio Navarro, aki az előző szezonban negyediknek kormányozta be a Lokit.
Tovább az összes átigazoláshoz