Durva büntetés a balhé után: Egyéves eltiltást kapott a magyar edző

2021. október 14-ig mindennemű labdarúgással kapcsolatos tevékenységtől eltiltották a megyei harmadosztályú együttes edzőjét.
Nyikes Zoltán 2020. október 23., péntek 14:25
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. október 23., péntek 14:25

Mintegy két héttel ezelőtt került sor a Nógrád megyei harmadosztály Nyugat csoportjában a Dejtár SE-Bernecebaráti-Kemence (0-2) találkozóra, ahol a 44. percben kiállították a vendégek edzőjét, Ordasi Istvánt.

A nogradifutball.hu beszámolója azt írja, hogy a jegyzőkönyv szerint a szakvezető obszcén szavakkal illette a játékvezetőt, aztán köpött egyet felé, ezért a spori kiállította őt és elküldte a kispadról. A tréner később bement a pályára és újfent szidalmazni kezdte a játékvezetőt.

Időközben napvilágot látott, hogy az MLSZ Nógrád megyei igazgatósága 2021. október 14-ig mindennemű labdarúgással kapcsolatos tevékenységtől eltiltotta, azaz egy évig nem vehet részt semmilyen formában hivatalos mérkőzéseken.