Fotó: www.chano8.com

Durva büntetés a balhé után: Egyéves eltiltást kapott a magyar edző

2021. október 14-ig mindennemű labdarúgással kapcsolatos tevékenységtől eltiltották a megyei harmadosztályú együttes edzőjét.
Nyikes Zoltán 2020. október 23., péntek 14:25
Fotó: www.chano8.com
2021. október 14-ig mindennemű labdarúgással kapcsolatos tevékenységtől eltiltották a megyei harmadosztályú együttes edzőjét.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. október 23., péntek 14:25
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mintegy két héttel ezelőtt került sor a Nógrád megyei harmadosztály Nyugat csoportjában a Dejtár SE-Bernecebaráti-Kemence (0-2) találkozóra, ahol a 44. percben kiállították a vendégek edzőjét, Ordasi Istvánt.

A nogradifutball.hu beszámolója azt írja, hogy a jegyzőkönyv szerint a szakvezető obszcén szavakkal illette a játékvezetőt, aztán köpött egyet felé, ezért a spori kiállította őt és elküldte a kispadról. A tréner később bement a pályára és újfent szidalmazni kezdte a játékvezetőt.

Időközben napvilágot látott, hogy az MLSZ Nógrád megyei igazgatósága 2021. október 14-ig mindennemű labdarúgással kapcsolatos tevékenységtől eltiltotta, azaz egy évig nem vehet részt semmilyen formában hivatalos mérkőzéseken.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz