Diósgyőrben még nem mondtak le a további igazolásokról

A sportigazgató lemondása szerint inkább érkezők, mintsem távozók lesznek még a DVTK-nál.
Csakfoci.hu 2025. január 30., csütörtök 16:02
A sportigazgató lemondása szerint inkább érkezők, mintsem távozók lesznek még a DVTK-nál.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. január 30., csütörtök 16:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

"Az átigazolási időszak még nem ért véget, a keret folyamatosan formálódik, és folyamatosan figyelemmel követjük a piacot, arról pedig folyamatosan egyeztetünk a vezetőedzővel, hogy az újonnan érkezett játékosok miként tudnak beépülni a csapatba. Nálunk most erős az öltöző, ezt nem tartom indokoltnak megbontani, a lényeg, hogy a magot itt tartsuk. Közel állunk ahhoz, hogy további játékosok szerződésének a hosszabbítását bejelentsük" - Horváth Csenger sportigazgató a DVTK szezonnyitó sajtótájékoztatóján beszélt a lehetséges igazolásokról.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz