Fotó: fradi.hu

Diósgyőr: Egy Fradi-támadót is szóba hoztak a csapattal - sajtóhír

A diósgyőriek kölcsönvennék a Fradinál létszámfölöttivé vált ghánai támadót.
Budai László 2024. február 14., szerda 8:21
Fotó: fradi.hu
A diósgyőriek kölcsönvennék a Fradinál létszámfölöttivé vált ghánai támadót.
Szerző: Budai László 2024. február 14., szerda 8:21

Amint arról a hét elején beszámoltunk, a Diósgyőr egyik fő jelöltje a vezetőedzői pozícióra az a Máté Csaba, aki több mint tíz évig dolgozott a Ferencvárosnál.

A boon.hu értesülései szerint amennyiben a feleknek sikerül megegyezniük egymással, és az 54 éves szakember valóban a borsodiakhoz szerződik, akkor egy Fradi-támadót is vihetne magával a csapathoz. A DVTK-nál ugyanis mindenképpen erősítenének még a támadószekción, és ennek érdekében a szezon végéig kölcsönvennék azt az Owusu Kwabenát, akire a zöld-fehérek nem számítanak, és akit ki is tettek az első csapat keretéből.

A ghánai futballista ebben a szezonban minden sorozatot figyelembe véve 19 tétmeccset játszott az FTC-ben, ezeken négy-négy gólt és gólpasszt jegyzett. A feleknek ugyanakkor sietniük kell a transzferrel, ugyanis az átigazolási időszak ma (szerdán) éjfélkor zárul.

Owusu mellett egy másik támadót is kiszemeltek, ő pedig nem más, mint a fehérvári Szabó Levente, erről alább olvashatsz. 

Olvastad már?
Nagy hajrá Diósgyőrben: A Fehérvár csatárával erősíthetnek az utolsó pillanatokban
Szabó Leventét a szezon végéig vehetik kölcsön a miskolciak.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
DVTK
Hosszabbított az alapember
A Diósgyőr két évvel meghosszabbította Elton Acolatse szerződését, amely idén nyáron járt volna le.        
DAC
Két igazolás
A támadó szélső, Alioune Sylla és a védő, Rhyan Modesto 2026 júniusáig szóló szerződést kötöttek a DAC-cal, amely további egyéves opciót is tartalmaz.
Szentlőrinc
Két fiatal szélsőt is igazoltak
Az élvonalbeli Pakstól és a román első osztályban szereplő Aradtól is érkezett Szentlőrincre szélső: Palóka Dávid és Samson Ábris is az NB II-es csapatot erősíti majd a tavaszi szezonban.
Tovább az összes átigazoláshoz