Fotó: dvtk.eu

Diósgyőr: Koman a távozás küszöbén, nem is edz a csapattal

Védő és középpályás is van a lehetséges távozók között.
Csakfoci.hu 2023. június 23., péntek 15:51
Fotó: dvtk.eu
Védő és középpályás is van a lehetséges távozók között.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. június 23., péntek 15:51

Viczián Ádám is a piros-fehérekkel edz már, a belső védőt, – aki nem sok lehetőséget kapott az előző évadban, – az NB II-es Nyíregyháza szívesen látná soraiban. Szintén Diósgyőrben készül a nemrég véget ért idényben az NB II-es Kazincbarcikánál kölcsönben szerepelt 20 éves középpályás, Csatári Gergő - írja a boon.hu.

Az újonnan igazolt Julien Albert Marc Célestinehez hasonlóan Bényei Ágostonnak is hétfőn kell csatlakoznia a kerethez, a fiatal középpályás a magyar U21-es válogatottban szerepelt néhány napja, és ezt követően kapott egy kis pihenőt Kuznyecov Szergejtől, DVTK szakvezetőjétől.

A gaboni U23-as válogatott, Jérémie Obounet vasárnaptól a korosztályos Afrikai Nemzetek Kupáján szerepel, és csak ennek véget érte után csatlakozik a DVTK-hoz.

A közönségkedvenc fiatal csatár, Jurek Gábor orvosi kezelésekre jár, a hírek szerint csak több hét múlva térhet vissza, a korábbi magyar válogatott középpályás, Koman Vladimir pedig nem látogatja az edzéseket, úgy tudni, hogy a szerződésbontásával, annak feltételivel kapcsolatos egyeztetéseknek még nem értek a végére - teszi hozzá a Borsod megyei portál.

Átigazolások
Fradi
Kodro helyzete
Az FTC kölcsönjátékosa, Kenan Kodro lehetséges spanyolországi jövőjéről írtak cikket Spanyolországban.
Diósgyőr
Acolatse nagy transzfere
Vladimir Radenkovic reméli, hogy ha elviszik a szárnyaló Elton Acolatsét, akkor olyan összegért teszik meg, amiből 2-3 hasonló képességű játékost tud majd hozni a klub.
Ferencváros
Magyar edző kaphat fontos pozíciót
A 2001-es bajnokcsapat tagja, Tóth Mihály komoly feladatot kaphat a Ferencvárosnál.
Tovább az összes átigazoláshoz