Fotó: dvtk.eu
Bokros Szilárd a következő idényben a szlovák élvonalban, Kassán játszik kölcsönben.
A 24 éves bal oldali védő, Bokros Szilárd a 2024/2025-ös idényben kölcsönben Kassán játszik majd, az élvonalbeli 1. FC Košice színeiben - derül ki a dvtk.eu pénteki bejelentéséből.
A bekk 2021 nyarán igazolt Diósgyőrbe, és a következő idényben alapembere volt a Merkantil Bank Ligában rekordpontszámmal bajnoki címet nyerő DVTK-nak. A közelmúltban zárult bajnokságban pedig 13 alkalommal öltötte magára a diósgyőri mezt az OTP Bank Ligában.
Olvastad már?
Légiósok: Elkelt a magyar válogatott alapembere, megvan az új klubja - hivatalos
Végleg megvásárolta az olasz Spezia a magyar válogatott középpályás, Nagy Ádám játékjogát.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Lisztes marad
Ifj. Lisztes Krisztián a következő szezonban is a Ferencvárosban futballozik.
Dorog
Érkezők
Az NB III-as aranyérmesétől, a Nagykanizsától érkezik 29 éves balhátvéd Dorogra. A korábbi DVTK-s Nemes Milán továbbra is marad a harmadosztályban. Tóth Ákos, az Újpest támadója Dorogon készül.
Kecskemét
Négy próbajátékos
A Soroksár elleni felkészülési mérkőzésen négyen is próbajátékon vettek részt a KTE színeiben: Farkas Dávid, Pálvölgyi Patrik, Göblyös Sándor és Uzunov Bercel.