Dibusz vs. Böde-Bíró: Rendhagyó büntetőpárbajt vívott a Fradi két válogatott kapusa - videó

Szorosan alakult a kapusok csatája.
Nyikes Zoltán 2024. március 1., péntek 11:51
Szorosan alakult a kapusok csatája.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. március 1., péntek 11:51
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Rendhagyó kapuspárbajjal jelentkezett az FTC TikTok-oldala, Dibusz Dénes ezúttal sportágat és kapuméretet váltott,  ugyanis kézilabdában próbálta ki magát a klub népligeti edzőközpontjában található Elek Gyula Arénában. A magyar válogatott kapus ellenfele a Ferencváros női kézilabdacsapatának kapusa, Böde-Bíró Blanka volt - aki a korábbi Fradi-ikon, a jelenleg Pakson játszó Böde Dániel felesége.

A két kapus hetespárbajt vívott egymással, öt-öt dobásuk volt a büntetővonalról, a rövid videóból pedig kiderült, hogy Dibusz a kézilabdakapuban is megállja a helyét.

@fradimedia Dibusz Dénes 🆚 Böde-Bíró Blanka #ftc #fradi #ferencvaros #hajrafradi #handball #goalkeeper #footballtiktok #duel #funny #uefa ♬ eredeti hang - FradiMedia

Átigazolások
Yaakobishvili Áron
Lezárult az ügy?
Fabrizio Romano értesülései szerint Yaakobishvili Áron aláírta szerződését az UD Almeríával, így a magyar kapus a Barcelona után a spanyol másodosztályban folytathatja pályafutását.
Kispest-Honvéd
Séllei távozik
A Kispest Honvéd FC bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozik a klub ügyvezetői pozíciójából Séllei Árpád, helyét az akadémia igazgatója, dr. Bajúsz Endre veszi át.
Csíkszereda
MTK-játékost igazoltak
A román élvonalban szereplő FK Csíkszereda együttesében folytatja kölcsönben pályafutását Horváth Artúr, az MTK Budapest 22 éves középpályása. (mtkbudapest.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz