Fotó: fotoapalyaszelerol.com

Derbi: „Szétégett a nyaka” – kigyulladt a ruhája egy Újpest-szurkolónak a lelátón, pirózás közben

Megsérült egy Újpest-drukker a pirotechnikai bemutató közben.
Nyikes Zoltán 2024. február 26., hétfő 11:14
Fotó: fotoapalyaszelerol.com
Megsérült egy Újpest-drukker a pirotechnikai bemutató közben.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. február 26., hétfő 11:14

Aggódó szurkolók érdeklődnek a Facebookon az Újpest FC Szurkolói Csoportjában a megégett társuk felől, és jobbulást kívánnak neki – szúrta ki a Magyar Nemzet.

Az illetőnek egy parázs bepattant a ruhájába, ami kigyulladt, a mellette levők oltották a tüzet. „Szétégett a nyaka” – írja az a társa, aki végül eloltotta.

Az ötgólos Fradi-győzelemmel végződő találkozón egyébként mindkét szurkolótábor tartott pirotechnikai bemutatót, a vendégszektorban a mérkőzés kezdetekor gyúltak görögtüzek, ezért volt is egy kis csúszás a nagy füst miatt, míg a hazaiak az 55. percben kezdtek rá.

Olvastad már?
5 éve rémálom a derbi az Újpestnek: 15 meccs, 15 vereség, 40 Fradi-gól, 0 pont
A vasárnapi rangadón folytatódott a Ferencváros egyértelmű dominanciája - ami majdnem kereken 5 éve tart.
Elolvasom

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Bolla Bendegúz
Új edzőnek bizonyíthat Bolla Bendegúz, miután a Rapid Wien menesztette Robert Klausst.
NB I
Vincent Chyla
Rudy Galetti értesülései szerint több NB I-es klub érdeklődik Vincent Chyla iránt, aki a szlovák élvonalban szereplő Zeleziarne Podbrezova játékosa.
Légiósok
Komáromi György
Komáromi György ügynöke az M4 Sportnak elmondta, a támadó távozhat a Maribortól.
Tovább az összes átigazoláshoz