Dárdai legkisebb fia német színekben fejelt Eb-gólt Magyarországon - videó

Harmadik meccsét is megnyerte Németország U17-es válogatottja a magyar rendezésű Európa-bajnokságon, 3-0-ra legyőzve Skóciát Debrecenben.
Csakfoci.hu 2023. május 23., kedd 18:17
Harmadik meccsét is megnyerte Németország U17-es válogatottja a magyar rendezésű Európa-bajnokságon, 3-0-ra legyőzve Skóciát Debrecenben.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. május 23., kedd 18:17

A hazai rendezésű U17-es labdarúgó Európa-bajnokság C-csoportjának 3. fordulójában a németek második gólját Dárdai Pál legkisebb fia, Dárdai Bence szerezte, fejjel talált be a Hertha fiatal támadója az 54. percben - de egy gólpassz is fűződött a nevéhez.

A német válogatott 100 százalékos teljesítménnyel jutott a legjobb nyolc közé (ahol Angliával vagy Svájccal találkozik majd), a második pedig a címvédő francia csapat lett a négyesben.

Mint ismeretes Magyarország korosztályos együttese kedden este, Írország ellen vívhatja ki negyeddöntős helyét, a felcsúti találkozó 20 órakor kezdődik majd.

Átigazolások
Fradi
Tóth Alex legújabb kérői
Az RB Leipzig és a Bayer Leverkusen vezetheti a játékos megszerzéséért zajló versenyt, de a Bayern és a Dortmund is figyeli Tóth Alexet.
Újpest
Duarte mással tárgyal
Romániában elismerték, hogy már tárgyalnak az Újpest első keretéből kikerülő André Duartéval.
Videoton
Menyhárt marad
A Videoton meghosszabbította a 21 éves Menyhárt Zsombor eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését. A fiatal futballista ebben a szezonban három bajnokin és egy kupameccsen játszott.
Tovább az összes átigazoláshoz