DAC

Légiósok: Röviddel visszatérése után újra megsérült Kalmár Zsolt

Július végén 483 nap után tért vissza sérüléséből Kalmár Zsolt, azonban a magyar válogatott középpályás a vasárnapi mérkőzésen újra megsérült.
Póczik Dávid 2022. augusztus 11., csütörtök 19:49
Július végén 483 nap után tért vissza sérüléséből Kalmár Zsolt, azonban a magyar válogatott középpályás a vasárnapi mérkőzésen újra megsérült.
Szerző: Póczik Dávid 2022. augusztus 11., csütörtök 19:49

Július 28-án a Vikingur elleni EKL-mérkőzésen tért vissza sérüléséből Kalmár Zsolt, aki azóta gólt is szerzett a Dunaszerdahely csapatában, a Zlaté Moravce elleni bajnokin.

A hétvégi Zólyombrézó (Podbrezova) elleni mérkőzésen azonban a 39. percben bokasérülést szenvedett a 27 éves középpályás.

- Egy balszerencsés pillanatot követően Kalmár bal bokájába belenyilallt a fájdalom. A játékos mágneses rezonanciás vizsgálaton esett át, amely kimutatta a szalaghúzódást – árulta el a dunaszerdahelyi klubhonlapnak Dr. Fegyveres Zsolt csapatorvos.

Egyelőre még nem tudni, mikor térhet vissza Kalmár, aki még 2021 márciusában az Andorra ellen 4-1-re megnyert vb-selejtezőn szenvedett súlyos sérülést.

Olvastad már?
Nagy bejelentés: A magyar válogatott játékos 483 nap után visszatérhet a pályára
Kalmár Zsolt DAC EKL-selejtezőjén végre visszatérhet.
Elolvasom
Átigazolások
MTK Budapest
Aláírt a házi gólkirály
Az MTK Budapest mindenben megállapodott Marin Jurinával jövő nyáron lejáró szerződése meghosszabbításáról, így a gólerős támadó a következő időszakban is kék-fehéreket erősíti majd.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Manchester City a hírek szerint Szoboszlai Dominikot figyeli, és nem véletlenül: a magyar középpályás egy brit portál szerint tökéletes erősítés lenne Pep Guardiola csapatának.
Újpest
Duarte bontott?
A portugál átigazolási hírekre specializálódott Diário de Transferências szerint André Duarte szerződést bontott Újpesten, így ingyen igazolhatóvá vált.
Tovább az összes átigazoláshoz