DAC: Németh Krisztiánnal, Vidával és Schäferrel elődöntős a felvidéki csapat

A DAC 2-0-ra legyőzte a Popradot a Szlovák Kupa negyeddöntőjében.
Privacsek András 2020. március 4., szerda 21:00
A DAC 2-0-ra legyőzte a Popradot a Szlovák Kupa negyeddöntőjében.
Szerző: Privacsek András 2020. március 4., szerda 21:00

A DAC kezdőcsapatában kapott helyet Schäfer András és Vida Máté, míg Németh Krisztiánt a 80. percben cserélték be. Schäfer remekül játszott, kapufáig jutott, míg Németh most debütált a dunaszerdahelyi csapatban.

A DAC a 33. percben Ramirez góljával szerzett vezetést, majd a második félidő elején Balić alakította ki a 2-0-s végeredményt és biztosította a DAC helyét az elődöntőben.

A magyar kontingensből Kalmár Zsolt hiányzott, aki a bemelegítésnél megsérült.

Átigazolások
Fradi
Kovacevic befuthat
A szlovén Sportklub szerint az FTC nyerte a Celje csatára, Franko Kovacevicért zajló csatát, és a játékos 3 millió euró ellenében zöld-fehérbe öltözik.
Szeged
Tehetség Debrecenből
Bodnár Balázs személyében egy 18 éves, tehetséges támadó középpályást igazoltak a DVSC második csapatától.
Újpest
Belga erőcsatár jöhet
Az Újpest előrehaladott tárgyalásokat folytat a belga élvonalbeli KVC Westerlo 24 éves csatárával, Kyan Vaesennel. (Lila Sector)
Tovább az összes átigazoláshoz