1-1-s döntetlennel zárult a dunaszerdahelyi DAC és a pozsonyi Slovan örökrangadója a szlovák élvonalban vasárnap. A koronavírus által is sújtott vendégek egy öngóllal szereztek vezetést a zártkapus találkozón, de a horvát Balic egy remek szabadrúgással pontot érő gólt szerzett.
A talákozón három magyar játékos is pályán volt, a Bernd Storck vezette DAC-nál Kalmár Zsolt és Schäfer András is végig játszott, akárcsak a másik oldalon Holman Dávid.
A döntetlennel maradt a kétpontnyi különbség a két csapat között, továbbra is a DAC vezeti a szlovák bajnokságot a címvédő Slovan előtt.
A pozsonyiakat ifj. Ivan Kmotrík ügyvezető dirigálta egyébként a kispadról a foghíjas szakmai stáb vezetőjeként.
DAC - Slovan Bratislava 1-1 (Balic 34., ill. Kruzliak 26. - öngól)

Átigazolások
Légiósok
Reagált Orbán édesapja
Willi Orbán lipcsei jövője a téma a német sportsajtóban, azonban az édesapja nem aggódik fia sorsa miatt.
Légiósok
Szoboszlai jövője
A legégetőbb Ryan Gravenberch és Szoboszlai Dominik együttes megtartása a Liverpoolnak, mivel előbbi már sikerült, ezért most a magyar jövőjét szeretnék a lehető leghamarabb bebiztosítani.
Fradi
Tóth Alex-transzfer
A Galatasaray és a Benfica is több pénzt ajánlott, de az FTC és Tóth Alex is a szakmai szempontokat tette az első helyre, ezért igazolt végülis a fiatal középpályás a Bournemouth-hoz. (M4 Sport)