A sajtóhírekkel ellentétben a Zalaegerszeg nem tervezi a Ferencváros balhátvédjének szerződtetését.
Sallói István, a ZTE Sportigazgatója a Sportrádió "Hazafutás" c. műsorában elárulta: a ZTE a felröppent sajtóhírekkel ellentétben nem tervezi szerződtetni Pászka Lórándot, a Ferencváros balhátvédjét.
Olvastad már?
NB I: A Fradi fiataljával erősíti meg keretét a Zalaegerszeg
A csakfoci.hu információi szerint a Zalaegerszeg megszerezte Vogyicska Balázs játékjogát a Ferencvárostól.
Elolvasom
Átigazolások
Puskás A.
Markek: 2027
2021 óta erősíti a Puskást Markek Tamás, aki továbbra is segítheti a felcsútiakat, a 34 éves kapus ugyanis 2027-ig aláírt.
MTK
Dupla igazolás
A kölcsönidőszak után Kerezsi Zalán (Puskás Akadémia) és Jurek Gábor (DVTK) is hosszú távú szerződést kötött a kék-fehérekkel.
ZTE
BL-csapathoz mehet
A lengyel ezüstérmes, így BL-selejtezőben induló Górnik Zabrze 1,5 millió eurós átigazolási csomagért viheti João Victort. A zalaiak részesedhetnek az esetleges továbbértékesítésből is. (Rudy Galetti)