Fotó: RB Leipzig
Willi Orbán több helyen is bekerült a forduló álomcsapatába, miután ismét eredményes volt a Lipcsében.
Védő létére zsinórban második alkalommal szerzett gólt Willi Orbán, aki a Mainz után a Freiburg kapuját is bevette (3-1), így az RB Leipzig továbbra is veretlen a Bundesligában, a Bayern München csak jobb gólkülönbsége miatt előzi meg.
A magyar válogatott védő már az elmúlt hétvége után is bekerült a neves Kickernél a forduló álomcsapatába, és ezt most is elmondhatja magáról. Orbánt ráadásul nemcsak a Kickernél, de a statisztikákkal és játékosok értékelésével foglalkozó WhoScorednál is a legjobb Bundesliga-labdarúgók közé jelölték.
Orbán ismét tarolt Németországban

🇩🇪 Bundesliga Team of the Week pic.twitter.com/6smKxjLX5O
— WhoScored (@WhoScored) October 28, 2024
Orbán gólja
Olvastad már?

Gulácsi két szék között a pad alá eshet: Félórát védett sérülten, kényszerpihenő várhat rá a klubjában is
Gulácsi Péter megsérült az RB Leipzig hétvégi bajnokiján, az még nem derült ki, pontosan mennyit kell kihagynia a válogatottságot - ideiglenesen - épp klubfeladatai miatt lemondó rutinos hálóőrnek.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)

Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.

Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.