Egy fiatal brazil támadó csatlakozott a Spanyolországban edzőtáborozó DVTK keretéhez.
A 20 éves Caio Da Cruz 28 mérkőzést játszott a horvát élvonalban. Miközben ő jelenlegi klubja engedélyével Kuznyecov Szergej edzését látogatja, a DVTK előrehaladott tárgyalásokat folytat a csatár játékjogának megszerzéséről a horvát első osztályban szereplő Goricával - számolt be a dvtk.eu.
Átigazolások
Honvéd
Válogatott kapus érkezhet
A vb-t sérülés miatt kihagyó 30 éves bosnyák válogatott kapus, Osman Hadzikic a horvát Slaven Belupótól igazolhat a Kispest-Honvédhoz. (Nemzeti Sport)
ETO
Befutott az afrikai csatár
Modou Lamin Marong az előző szezonban 27 bajnokin 10 gólt lőtt és 6 gólpasszt adott a szlovák másodosztályban. Most az MLSZ adatbankja szerint Győrbe szerződött.
Légiósok
Szoboszai szerződése és a Real
Egy angol portál szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződése még korántsem jelenti azt, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya hosszú távon is az Anfielden marad.