A svéd BK Häcken hazai pályán 3-1-es győzelmet aratott a walesi The New Saints felett a Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójának első, szerdai mérkőzésén.
A párharc győztese a Ferencvárossal találkozhat a következő körben, amennyiben a magyar bajnok felülmúlja a KÍ Klaksvíkot a feröeri 0-0-t követően.
A visszavágókat jövő kedden és szerdán rendezik.
A Ferencváros július 19-én, szerdán 18:00-kor fogadja a feröeri bajnokot a Groupama Arénában. (MTI nyomán)
Átigazolások
Újpest
Márkgráf tényleg mehet
Az Újpest FC hivatalos közleményben erősítette meg, hogy külföldi klub aktiválja a Markgráf Ákos szerződésében szereplő kivásárlási záradékot.
Légiósok
Gulácsi elutazott
A Sport Bild információi szerint Gulácsi Péter vasárnap családjával együtt Spanyolországba utazott, ahol a Villarrealnál esik át az orvosi vizsgálatokon.
ETO
Vitális üzent
Egyre több jel utal arra, hogy Vitális Milán távozik az ETO-tól: már a Nyíregyháza elleni keretből is kimaradt, ráadásul a közösségi oldalán is sokatmondó bibliai idézetet osztott meg.