A magyar válogatott kapus a Celtic harmadik találata előtt hibázott.
Az RB Leipzig zsinórban negyedik mérkőzését is elveszítette a Bajnokok Ligájában, miután kedd este 3-1-re kikapott a Celtic otthonában. A lipcseiek magyar válogatott kapusának, Gulácsi Péternek több védése is volt, és az első két gólról nem tehetett, a harmadikhoz azonban az ő hibája vezetett. Johnston jobbról belőtt kellemetlen labdáját ugyanis éppen Hatate elé tenyerelte, aki így könnyedén megszerezte a skótok harmadik találatát.
Gulácsit alaposan le is pontozták a statisztikákkal foglalkozó oldalak: a Sofascore-nál hatost kapott, ami a mezőny leggyengébb osztályzata, a Whoscored-nál pedig gólt eredményező hibája miatt 5,2-est, ez szintén a legrosszabb érdemjegy.


Az említett gól a mérkőzés összefoglalójában 0.55-nél
Átigazolások
Vasas
Eldőlt Erős sorsa
Magyar játékosokban gondolkodnak a Vasasnál, de elsősorban a saját nevelésű futballistáknak akarnak lehetőséget biztosítani.
Légiósok
Sallai Angliában?
Sajtóhírek szerint Sallai Roland ügyében a szezon végén születik döntés a Galatasaraynál - és nagy valószínűséggel Angliában folytatja pályafutását.
ETO
Ő lehet az első érkező
A Csakfoci úgy tudja, jó esély van rá, hogy a Puskás Akadémia kölcsönjátékosaként idén Csákváron szereplő Umathum Ádám Győrben folytassa karrierjét.