Fotó: CHORNOMORETS TV (képernyőmentés)

Bizarr végjáték a Kisvárda edzőmeccsén: Levonult a pályáról az NB II-es csapat, mert nem értett egyet a bírói döntéssel - videó

Nem mindennapi jelenetekkel zárult a Kisvárda-Csernomorec törökországi edzőmeccs.
Budai László 2025. január 30., csütörtök 12:29
Fotó: CHORNOMORETS TV (képernyőmentés)
Nem mindennapi jelenetekkel zárult a Kisvárda-Csernomorec törökországi edzőmeccs.
Szerző: Budai László 2025. január 30., csütörtök 12:29

Furcsa véget ért a Kisvárda csütörtöki edzőmérkőzése, amelyet az ukrán Csernomorec ellen játszott Törökországban. A szabolcsiak klubhonlapja így számolt be az utolsó percek történéseiről.

A mérkőzés végén a játékvezető edzőmeccseken szokatlan módon öt perc hosszabbítást jelzett, amire különösebb indoka nem is volt – legutóbb ugyanő mindkét játékrészt fél perccel korábban fújta le – amelynek letelte után Jasmin Mesanoviccsal szemben szabálytalankodtak a mi tizenhatosunkon belül, és ahogy ő elesett, az „égből" lehulló labda a testére esett. A játékvezető tizenegyest ítélt, de annak elvégzéséhez nem akartunk asszisztálni, közben a bíró lefújta a mérkőzést

- írták. A történéseket pedig videón is meg lehet nézni.

Olvastad már?
Bolla magyar származású csapattársa: „Az osztrák válogatott a célom” – interjú
A Rapid Wien magyar származású játékosa, Dominic Vincze a csakfoci.hu-nak adott interjújában mesélt családi hátteréről, karrierjéről, és arról, melyik válogatottat szeretné képviselni a jövőben. Interjú.
Elolvasom
Átigazolások
Soroksár
Lipcsei helyett Korolovszky
Lipcsei Péter távozik a Soroksár kispadjáról és mostantól a Fradinál dolgozik tovább. Helyét Korolovszky Gábor veszi át.
Kisvárda
Az első téli érkező
Nikola Radmanovac személyében megvan a Kisvárda első téli igazolása.
Kirgizisztán
Constantino távozik
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Constantino elhagyja kirgiz csapatát, az FC Bishkek Cityt. A 41 éves tréner 5-4-10-es mérleget tudhatott maga mögött, és utolsó előtti (bennmaradó) lett együttesével.
Tovább az összes átigazoláshoz