Bicskanyitogató: Szalai rosszulléte után Weghorst nem győzte ünnepelni a gólját - a világon mindenhol kiakadtak rajta

Senki nem érti, miért volt szükség erre az ünneplésre.
Budai László 2024. november 16., szombat 21:50
Senki nem érti, miért volt szükség erre az ünneplésre.
Szerző: Budai László 2024. november 16., szombat 21:50

Sorra érkeznek a Wout Weghorstot kritizáló bejegyzések az X-en (korábbi Twitteren). A holland támadó néhány perccel azután lőtt gólt 11-esből, hogy Szalai Ádám rosszul lett a magyar kispadon, ami miatt tíz percre félbe is szakadt az összecsapás.

Weghorst ennek ellenére alaposan megünnepelte a gólját. Cody Gakpo később megmutatta, hogyan kellett volna viselkedni, a Liverpool játékosa szintén betalált büntetőből, de ő nem ünnepelt.

Szerencsére Szalai Ádám állapota már stabil.

Olvastad már?
Szalai Ádám üzent a rosszulléte után - megnyugtató bejegyzést tett közzé
A magyar válogatott pályaedzője a Facebookon osztott meg pozitív hírt az állapotáról.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Két újabb profi
Profi szerződést írt alá a 17 éves középpályás, Asztalos Noel, aki ősszel az NB III-as csapat alapembere volt, és Balogh T. Márk (17 éves, kapus), aki a kis Lokiban és az U19-es együttesben szerepelt.
ZTE
Az első paraguayi
Tovább bővül a ZTE kerete, ezúttal egy belső védő, Fernando Vera érkezett. A Corinthianstól igazolt játékos az első paraguayi a klub történetében.
ETO/Somorja
Urblíkot kölcsönadták
Az ETO FC kötelékébe tartozó 21 éves középső védő, Urblík Norbert a szlovák másodosztály középmezőnyében szereplő STK Somorjához igazolt a szezon végéig, kölcsönben.
Tovább az összes átigazoláshoz