0-0-s döntetlennel kezdte hazai pályán a tavaszi idényt az edzőt is váltó dunaszerdahelyi DAC a Senica ellen.
A vasárnapi szlovák élvonalbeli bajnokin a csallóközi gárdában négy magyar játékos is pályára lépett. A csapatkapitány Kalmár Zsolt, illetve Vida Kristopher és Vida Máté kezdőként, míg a télen a Genoától kölcsönvett Schäfer András csereként, az 56. percben debütált tétmeccsen az új klubjában.
Átigazolások
Nyíregyháza
Babic távozik
A Nyíregyháza bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak a 26 éves szerb támadóval, Slobodan Babiccsal.
Fradi
Profi szerződés
A zöld-fehérek profi szerződést kötöttek 16 éves támadójukkal, Szegedi Botonddal, aki eddig az U16-os és az U17-es csapatban lőtte a gólokat.
Újpest
Piscitelli és Gradisar sem marad
Riccardo Piscitelli szerződése lejártával távozik a IV. kerületből. Mellette szintén elhagyja a csapatot Nejc Gradisar, ő féléves kölcsönszerződése után visszatér az Al-Ahlyhoz.