Fotó: dvsc.hu
Távozik a DVSC-től Varga Kevin, aki ismét külföldön folytatná pályafutását.
Varga Kevin távozásának hírét hétfőn jelentette be a dvsc.hu, amely azt írja, hogy a felek ugyan tárgyaltak a lehetséges folytatásról, de a labdarúgó ismét külföldre szeretett volna igazolni. A Loki az utolsó pillanatig várt a közös folytatás lehetőségére, de a mai napon hivatalossá vált, hogy a 27 éves középpályás elhagyja a Lokit.
A 14-szeres magyar válogatott játékos a török első osztályból tért vissza Debrecenbe, ahol 12 meccsen 2 gólt szerzett az elmúlt félszezonban. Az ausztriai edzőtáborig a csapattal készült, de most elhagyta a DVSC-t.
Olvastad már?
Már az árát is tudni vélik a Fradi egyik legjobban várt igazolásának - így áll az ügy
Orosz sajtóinformációk szerint eldőlni látszik, hogy Krasznodar ecuadori balhátvédje, Cristian Ramirez a Ferencvároshoz igazol.
Elolvasom
Átigazolások
Mezőkövesd
Új középpályás érkezett
A Mezőkövesd bejelentette Hajdú Roland érkezését. A 24 éves labdarúgó a Budafoktól érkezik, a legutóbbi szezonban 30 mérkőzésen 6 gólt szerzett.
Ex-Fradi
Heister új csapata
Marcel Heister érkezését bejelentette a horvát élvonalbeli Osijek. A Ferencváros és a Videoton korábbi labdarúgója az elmúlt két idényt már Horvátországban töltötte.
Karcag
Támadó érkezett
Lólé Béla visszatért Karcagra, miután a klubnál nevelkedett, ám az előző idényt már a Loki NB III-as csapatában töltötte.