Fotó: ujpestfc.hu
A Zalaegerszegről kiszemelt Huszti András próbajátékon szerepel jelenleg a Vidinél.
A csakfoci.hu csütörtökön számolt be arról, hogy információi szerint a ZTE ezúttal a Vidinek adhatja kölcsön a tavasszal Újpesten szerepelt Huszti Andrást.
A fehérváriak a klubhonlapon, az Ajka elleni pénteki edzőmeccs közvetítésében be is jelentették. hogy Huszti is szerepel a csapatukban, a meccskeretbe nevezték az egyelőre próbajátékon szereplő jobbhátvédet, akiről így hamarosan döntés születhet.
Egy játékos pedig már le is szerződött Zalaegerszegről a Vidihez pénteken:
Olvastad már?

Itt a Vidi újabb igazolása: Bajnokságon belülről érkezett magyar középpályás - hivatalos
A Zalaegerszegről hosszú idő után távozó Bedi Bencét megszerezte a Fehérvár.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Mocsi Attila
A Rizespornál játszó Mocsi Attila ügynöke elmondta, a válogatott keretbe visszakerülő védő nincs rossz helyen a török csapatnál, de két idény után eljött az ideje, hogy a 25 éves játékos klubot váltson.

Kazincbarcika
Távozik a sportigazgató
Szerződése lejártát követően, hat év után távozik a Kazincbarcikától Koszta Péter, a klub sportigazgatója.

Nyíregyháza
Magyar Kupa-győztes játékos érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy szerződtette Bojan Sankovicot. A 31 éves középpályás két évre szóló szerződést írt alá a Szparinál.