Balhé az Újpest futsalmeccsén: A kapus kimutatott a középső ujjával, egy szülő a pályára ment elégtételt venni - videó

Botrány volt az U19-es futsalmeccsen.
Csakfoci.hu 2024. április 11., csütörtök 19:41
Botrány volt az U19-es futsalmeccsen.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 11., csütörtök 19:41

Hatgólos döntetlent játszott egymással az Újpest FC-220Volt és a Kincsem Lovaspark futsalcsapata a kiemelt U19-es bajnokságban. Az Angyalföldi Sportközpontban azonban nem csak a játéké volt a főszerep, az ujpestfutsal.hu arról ír, hogy egy játékvezetői döntés borzolta a kedélyeket, a portál szerint ki kellett volna állítani a Kincsem kapusát.

"Ezt követően a Kincsem kapusa a lelátóra is kimutatott a középső ujjával, ám a sporik ezt sem látták. Nem csoda, hogy kissé elszabadultak az indulatok, amely sajnos a mérkőzés lefújása után is nehezen nyugodott meg" - írják.

A balhéról pedig ki is szivárgott egy videó a Trollfutsal Facebook-oldalra, amely az alábbiakat tette hozzá: "A nap kérdése: vajon hogy fordulhat elő, hogy egy Újpest-Kincsem U19 bajnokin egy hazai szülő csak úgy lemegy a pályára és inzultálja fizikailag a vendégcsapat játékosait és sehol egy rendező… Ez tényleg futsalpályára való mozdulat volt? Ezek szerint igen.”

Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Videoton
Pető hosszabbított
A Videoton vezetőedzője, Pető Tamás 2028-ig hosszabbította meg szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz