Az egyszer már visszavonult Koman elárulta, hová igazolna majd NB III-as csapatától

Még csak egy meccsen játszott új csapatában a pályára visszatért Koman Vladimir, de már elmondta, hová igazolna majd szívesen.
Csakfoci.hu 2025. március 3., hétfő 14:17
Még csak egy meccsen játszott új csapatában a pályára visszatért Koman Vladimir, de már elmondta, hová igazolna majd szívesen.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. március 3., hétfő 14:17

A 36-szoros válogatott Koman Vladimirnek hiányzott a futball öröme, ezért tért vissza bő fél év után a pályára. "Hiányzott a futball öröme, az öltöző hangulata. Ha tudok segíteni a srácoknak az öltözőben, vagy a pályán, ha át tudom adni a tudásomat, az örömmel tölt el" - nyilatkozott az M1 aktuális csatornán a 36 éves támadó középpályás, aki vasárnap játszotta első meccsét a harmadosztályú Kelen SC színeiben.

Az Ungváron született játékos felnőtt pályafutása éppen Szombathelyről indult, ahol új csapata 3-0-ra kikapott. Koman - aki végigjátszotta a találkozót - korábban volt a többi között a Sampdoria, a Bari, az AS Monaco, az FK Krasznodar és a Diósgyőr futballistája is, de megfordult Törökországban, Iránban, az Egyesült Arab Emírségekben és Indiában is. A nemzeti csapatban 2010 és 2014 között 36-szor lépett pályára és hétszer volt eredményes. A visszavonulását tavaly augusztus végén jelentette be.

Mint elmondta, még nem motiválta a visszatérés, de megkeresték a Kelen SC-től, hogy segítsen a tudásával és a tapasztalatával, ő pedig szeret futballozni, továbbra is örömét leli a játékban.

Hangsúlyozta, mindig szeret visszatérni Szombathelyre, hiszen ott laknak a szülei és sok barátja is, ezért még azt sem zárja ki, hogy egyszer újra a Haladás színeiben játszik majd. (MTI)

Átigazolások
Ferencváros
Tóth Alex Liverpoolban?
A Ferencváros 20 éves magyar válogatott középpályásának, Tóth Alexnek a leigazolása állítólag a Liverpoolnál is téma lehet. (Anfield Watch)
Magyar válogatott
Tényleg beadta a lemondását Rossi?
A csakfoci.hu most háttéranyagában azt próbálja meg feltárni, a nap végén közelebb vagy távolabb kerülünk ahhoz, hogy Marco Rossi maradjon a válogatott kispadján.
Újpest
Vignjevicnek újra van csapata
Nebojsa Vignjevicet hétfőn hivatalosan is kinevezte a görög másodosztályú Iraklisz Thesszaloniki, amelynél a mostani szezon végéig szól egyelőre a szerződése.
Tovább az összes átigazoláshoz