Anderlecht-Fradi: A '95-ben csodát tévő csapat együtt szurkolt a mostani EL-meccsen - fotó

Az 1995-ös csapat 11 játékosa közösen szurkolt a maiaknak az Anderlecht ellen.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 26., csütörtök 11:22
Az 1995-ös csapat 11 játékosa közösen szurkolt a maiaknak az Anderlecht ellen.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 26., csütörtök 11:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

29 évvel ezelőtt a Ferencváros az Anderlechtet kiverve bejutott a Bajnokok Ligájába. A Fradi most ismét Brüsszelben lépett pályára, az Európa Liga-találkozó ezúttal 2-1-es belga sikerrel zárult.

Az összecsapást együtt nézte az akkori csapat egy nagyobb része: Albert Flórián, Páling Zsolt, Szeiler József, a fotót megosztó Hrutka János, Lisztes Krisztián, Zoran Kuntic, Dejan Milovanovic, Hajdu Attila, Telek András, Szűcs Mihály és Keller József közösen drukkolt a zöld-fehéreknek, igaz, sajnos a pontszerzést nem tudták kiszurkolni.

Átigazolások
Csíkszereda
Egy érkező és egy távozó
Végh Bence közösségi média oldalán elköszönt a Csíkszeredától, miután lejárt a szerződése. Czékus Ádám ügyében viszont megszületett az egyezség a KTE és a Csíkszereda között a leigazolásáról. (NSO)
ETO
Celtic helyett Győr
Az ETO új vezetőedzője, Efraín Juárez a skót Celtic szakmai stábjában is helyet kaphatott volna.
NB III
Kondás ment, Vitelki jött
Vitelki Zoltán lett az NB III-as FC Tiszaújváros vezetőedzője, a DEAC-hoz igazolt Kondás Elemér helyett.
Tovább az összes átigazoláshoz