Anderlecht-Fradi: A '95-ben csodát tévő csapat együtt szurkolt a mostani EL-meccsen - fotó

Az 1995-ös csapat 11 játékosa közösen szurkolt a maiaknak az Anderlecht ellen.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 26., csütörtök 11:22
Az 1995-ös csapat 11 játékosa közösen szurkolt a maiaknak az Anderlecht ellen.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 26., csütörtök 11:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

29 évvel ezelőtt a Ferencváros az Anderlechtet kiverve bejutott a Bajnokok Ligájába. A Fradi most ismét Brüsszelben lépett pályára, az Európa Liga-találkozó ezúttal 2-1-es belga sikerrel zárult.

Az összecsapást együtt nézte az akkori csapat egy nagyobb része: Albert Flórián, Páling Zsolt, Szeiler József, a fotót megosztó Hrutka János, Lisztes Krisztián, Zoran Kuntic, Dejan Milovanovic, Hajdu Attila, Telek András, Szűcs Mihály és Keller József közösen drukkolt a zöld-fehéreknek, igaz, sajnos a pontszerzést nem tudták kiszurkolni.

Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz