Álomházat épített Dárdai a Balatonnál - fotók

Elkészült Dárdai Pál balatoni luxusnyaralója, a modern villa kertjében egy "Hertha 8"-felirattal ellátott medence is található.
Dudás Gábor 2017. szeptember 15., péntek 13:52
Elkészült Dárdai Pál balatoni luxusnyaralója, a modern villa kertjében egy "Hertha 8"-felirattal ellátott medence is található.
Szerző: Dudás Gábor 2017. szeptember 15., péntek 13:52

Dárdai Pál épp a napokban beszélt egyébként a Berliner Zeitungnak, miért épp a Balaton partját választotta a családi nyaralások célpontjául, így új háza helyének is.

- Volt idő, amikor Görögországba, Olaszországba vagy épp Disneylandbe utaztunk. De néhány éve úgy döntöttünk, hogy Magyarországon nyaralunk, a Balatonnál, és a gyerekek is szerettek volna odamenni. A legnagyobb fiam is játszik már ugye a Herthánál, és neki is sokat kell utaznia, ilyenkor viszont jól esik hazatérni. És Magyarország még mindig az otthonunk. A Balaton vize nagyon tiszta, talán a legtisztább nyílt vizű tó egész Európában, ahol úszni és hajókázni is lehet, ráadásul nálunk az ételek is tradicionálisan finomak mindig – mondta ennek kapcsán a Hertha vezetőedzője.

mediafactorybudapest.hu képei:

Átigazolások
Újpest II
Bodor helyett Erős
Mivel az Újpest II-t irányító Bodor Boldizsárt ideiglenesen kinevezték az első csapatnál, így a második együttes vezetését pedig az ősz utolsó két meccsére az U17-es vezetőedzőre, Erős Ronaldra bízták.
Kisvárda
Magyar fiatal Spanyolországban
A Kisvárda 16 éves utánpótlás-játékosa, Szarvas Milán a spanyol másodosztályban szereplő CD Castellón akadémiájára szerződött.
Diósgyőr
Ismerős arc tért vissza a csapathoz
Hivatalos honlapján közölte az NB I-ben szereplő Diósgyőr, hogy visszatér a csapathoz Vujadin Radenkovic másodedző, aki már korábban is segítette Vladimir Radenkovic vezetőedző munkáját.
Tovább az összes átigazoláshoz