Ádám Martin klubváltására legkorábban 2024 nyarán kerülhet sor

Csakfoci.hu 2023. november 9., csütörtök 12:19
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 9., csütörtök 12:19

- Ebben a szezonban talán egy kicsit kevesebb labdát kaptam centerként, másképpen kellett egy picit futballoznom, mint az előző idényben, sokszor nem a befejezőcsatár szerepe hárult rám - magyarázta. Hozzátette, az Ulsan vezetőedzője ragaszkodik hozzá, a téli átigazolási időszakban így szinte biztosan nem vált klubot. Szerinte ha máshol folytatja majd a pályafutását, a váltásra akkor is csak nyáron kerülhet sor.

A teljes beszélgetés Ádám Martinnal itt érhető el!

Olvastad már?
Csertői Aurél ül le a mélyrepülésben lévő Honvéd kispadjára
A csakfoci.hu információi szerint eldőlt, hogy Csertői Aurél lesz az NB II-ben kínkeserves szezont futó Budapest Honvéd vezetőedzője. 
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Sallai reakciója
A Liverpoollal hírbe hozott Sallai Roland egyértelműsítette, melyik csapatnál képzeli el a folytatást tavasszal.
Ferencváros
Matheus Saldanha
Az FTC korábbi brazil támadója, Matheus Saldanha mindössze fél idény után, az Egyesült Arab Emírségeken belül váltott klubot, a Sharja FC játékosa lett kölcsönben.
Tatabánya
A Honvéd bajnoka érkezett
Az NB III-as OPUS TIGÁZ Tatabánya bejelentette, hogy szerződtette a Honvéd korábbi bajnokát, a jelentős NB I-es múlttal is rendelkező Vernes Richárdot.
Tovább az összes átigazoláshoz