Ádám Martin hiába talált be kétszer is, mégis búslakodhat - videó

A rendes játékidőben egy remek fejessel vette be a Jeju kapuját, majd a 11-esek során sem hibázott, csapatának azonban így is véget értek a kupaküzdelmek.
Budai László 2023. június 28., szerda 15:28
A rendes játékidőben egy remek fejessel vette be a Jeju kapuját, majd a 11-esek során sem hibázott, csapatának azonban így is véget értek a kupaküzdelmek.
Szerző: Budai László 2023. június 28., szerda 15:28

Az Ádám Martinnal felálló Ulsan Hyundai a Jeju ellen lépett pályára a Dél-Koreai Kupa negyeddöntőjében. A találkozó első gólját a magyar válogatott csatár szerezte, aki egy remek beívelés után tökéletesen fejelt a kapuba, az ellenfél azonban még a szünet előtt egyenlített.

Mivel több gól a rendes játékidőben nem esett, így jöhetett a hosszabbítás, majd a 11-esek, amelyek során - első rúgóként - Ádám ismét betalált, két társa azonban hibázott, így Ádám és az Ulsan kiesés miatt búslakodhat.

Ádám rendes játékidős gólja

Átigazolások
Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz