Ádám Martin a nyári ajánlatairól nyilatkozott

Póczik Dávid 2024. július 24., szerda 15:54
Szerző: Póczik Dávid 2024. július 24., szerda 15:54

Ádám Martin a napokban írt alá az Aszterasz Tripoliszhoz, holott lett volna lehetősége máshova is szerződni.

- Realitás volt az angol másodosztály, de végül nem oda mentem, ilyen-olyan okok miatt. Ettől függetlenül szívem vágya, hogy egyszer Angliában játsszak. Voltak persze alaptalan pletykák is, például olvastam, hogy lefotóztak Debrecenben, akkor épp Koreában voltam. Néha a tesómat összekeverik velem, de ő sem járt ott.

Kapott az „arab világból” is anyagilag vonzó ajánlatot, sőt még a brazil első osztályból is keresték, de szakmai és földrajzi szempontból is az Aszteraszt gondolta ideálisnak - nyilatkozta a magyar támadó.

Bővebben itt!

Átigazolások
ZTE
Diego Borges
A ZTE brazil védője jó eséllyel az MLS-ben folytatja.
Légiósok
Marad az utolsó Dárdai?
A Berliner Kurier szerint akár 16 távozója is lehet a Herthának a nyáron, de a magyar válogatott Dárdai Márton maradhat továbbra is a Bundesliga 2-es gárdánál.
ETO FC
Nagy bejelentés
Paul Anton, az ETO FC csapatkapitánya 2027-ig hosszabbított Győrben.
Tovább az összes átigazoláshoz