Ádám Martin a napokban írt alá az Aszterasz Tripoliszhoz, holott lett volna lehetősége máshova is szerződni.
- Realitás volt az angol másodosztály, de végül nem oda mentem, ilyen-olyan okok miatt. Ettől függetlenül szívem vágya, hogy egyszer Angliában játsszak. Voltak persze alaptalan pletykák is, például olvastam, hogy lefotóztak Debrecenben, akkor épp Koreában voltam. Néha a tesómat összekeverik velem, de ő sem járt ott.
Kapott az „arab világból” is anyagilag vonzó ajánlatot, sőt még a brazil első osztályból is keresték, de szakmai és földrajzi szempontból is az Aszteraszt gondolta ideálisnak - nyilatkozta a magyar támadó.
Bővebben itt!
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.