A volt Fradi- és Diósgyőr-játékos tragédiája: Kábítószert is fogyaszthatott a vétkes sofőr - sajtóhír

A Halgas Tibor halálát okozó baleset vétkes sofőre kapcsán közölt friss híreket az egyik bűnügyi portál. 
Dudás Gábor 2020. február 6., csütörtök 11:03
A Halgas Tibor halálát okozó baleset vétkes sofőre kapcsán közölt friss híreket az egyik bűnügyi portál. 
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 6., csütörtök 11:03
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ahogy arról beszámoltunk, kedden este tragikus kimenetelű autóbalesetet szenvedett Budapesten Halgas Tibor, aki korábban többek között a Ferencvárosban és a DVTK-ban is megfordult.

A privatkopo.hu információi szerint a XIX. kerületben, a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre vezető úton, a Köki Terminál közelében történt balesetben

vétkes sofőr a járművezetéstől eltiltás hatálya alatt állt, sőt, felmerült vele szemben annak a gyanúja is, hogy kábítószer hatása alatt vezetett. Ezért mintavételre is sor került, a taxist pedig a rendőrség bűnügyi őrizetbe vette.

A 38 évesen elhunyt Halgas Tibor a Ferencváros saját nevelésű játékosaként tagja volt a zöld-fehérek 2000/2001-es bajnokcsapatának, a legtöbb mérkőzését azonban a DVTK színeiben játszotta, de volt a Pápa, a Celldömölk, a Videoton, a Soroksár, a BKV Előre, a Kazincbarcika, a Cegléd és az RKSK futballistája is az egykori középpályás.

TOVÁBB: A teljes cikk itt olvasható - kattints!

Átigazolások
BVSC
Középpályás érkezett
A BVSC-Zugló bejelentette, hogy szerződtették az Iváncsától Ivády Pétert.
Újpest
Próbajáték
Az Újpestnél próbajátékon van a Sturm Graz korábbi játékosa, Tizian Scharmer.
MTK/Misleny
Új érkezők
A Kozármisleny meghatározó játékosa, Horváth Dániel szerződést kapott az MTK-tól. A 21 éves Vajda Roland játékjogát megszerezték a Puskástól, a játékost pedig kölcsönadták a Mislenynek.
Tovább az összes átigazoláshoz