A Vidi kiszemeltje és két magyar játékos a legdrágább a szlovák bajnokságban

Három Slovan-futballista mellett Kalmár Zsoltot, a DAC magyar válogatott középpályását tartja a legértékesebb játékosnak a szlovák élvonalban a listáját most frissítő Transfermarkt.
Dudás Gábor 2019. január 3., csütörtök 10:34
Három Slovan-futballista mellett Kalmár Zsoltot, a DAC magyar válogatott középpályását tartja a legértékesebb játékosnak a szlovák élvonalban a listáját most frissítő Transfermarkt.
Szerző: Dudás Gábor 2019. január 3., csütörtök 10:34
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A legismertebb nemzetközi átigazolási portál, a német Transfermarkt frissítette a szlovák élvonalbeli bajnokság, a Fortuna Liga csapatainak és játékosainak piaci értékét január elején.

A két legdrágább futballista az oldal szerint a listavezető Slovan Bratislava két támadója, a 25 éves marokkói Moha, illetve az egy éve a Vidi által is csábított szlovén válogatott Andraz Sporar, mindkettőjüket 900-900 ezer euróra taksálják a németek. Növelte a piaci értékét Kalmár Zsolt is: a Dunaszerdahely 23 éves magyar játékosa immáron 750 ezer eurót ér, ezzel holtversenyben a harmadik helyen áll Holman Dáviddal, a pozsonyiak középpályásával.

A szlovák liga magyar játékosai közül Vida Kristopher a 17. (DAC, 550 ezer euró, neki is nőtt az ára), míg Vida Máté (DAC, 500 ezer euró) a 23.

Átigazolások
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Budafok
Érkezők
Újabb négy játékos folytatja pályafutását a Budafok csapatánál: Horgosi Donát hosszabbított, rajta kívül Vankó Imre, Nagy-Kolozsvári Dániel és Kispál Tamás is csatlakozott a Lázok János vezette csapathoz.
Tovább az összes átigazoláshoz