Fotó: orangesport.ro

A Vidi helyett a Bundesligába igazolhat a románok méregdrága játékosa - sajtóhír

A gsp.ro információi szerint az FCSB középpályása, Malcom Edjouma mégsem szeretne Fehérvárra igazolni, mivel ajánlatot vár a Bundesligában szereplő Schalke 04 csapatától.
Póczik Dávid 2022. december 5., hétfő 15:06
Fotó: orangesport.ro
A gsp.ro információi szerint az FCSB középpályása, Malcom Edjouma mégsem szeretne Fehérvárra igazolni, mivel ajánlatot vár a Bundesligában szereplő Schalke 04 csapatától.
Szerző: Póczik Dávid 2022. december 5., hétfő 15:06

A román gsp.ro nevű portál azt állítja, hogy a korábbi hírekkel ellentétben az FCSB védekező középpályása, Malcom Edjouma mégsem valószínű, hogy az NB I-ben szereplő székesfehérváriakhoz szerződik.

A portál szerint a 26 éves játékos iránt a német elsőosztályú Schalke 04 érdeklődik, a Bundesliga-csapat figyelte a játékos őszi teljesítményt, a francia-marokkói labdarúgó pedig a gelsenkircheniek ajánlatára vár.

A lap szerint Edjouma mindenképpen távozni szeretne a román fővárosból, ugyanis kikerült a kezdőből, miután Nicolae Dică vezetőedző távozott a bukaresti klubtól és helyét Mihai Pintilii vette át. Az új tréner arról panaszkodott az együttes hírhedt tulajának, Gigi Becalinak, hogy Edjouma komolytalan az edzéseken.

Korábban a román sajtóban arról írtak, hogy Becali emiatt ajánlotta fel a játékost a Vidinek, akiért állítólag több mint egymillió eurós átigazolási díjat kért, valamint a középpályás abban is bízott, hogy akár 700 ezer eurót is kereshet a magyar együttesnél. A csakfoci.hu ezzel kapcsolatban korábban jelezte, hogy információink szerint a MOL Fehérvárnál nem Edjouma az első számú célpont, és a 700 ezer eurós fizetések is erősen túlzóak, így könnyen lehet, hogy a román klubnál ismét csak a magyar bajnoksággal akarták felverni a labdarúgó árát.

Átigazolások
Ajka
Edzőváltás
Már nem Csábi József az Ajka vezetőedzője.
Csíkszereda
Szabó István
Úgy tudjuk, Szabó István nyártól Csíkszeredán kaphat szerepet.
DVTK
Szakmai stáb
Miloš Bogićević másodedzőként, Filip Jorgić erőnléti edzőként csatlakozott Nebojša Vignjević edzői stábjához Diósgyőrben - jelentette be a klub.
Tovább az összes átigazoláshoz