A Vidi ellen Európában gólt szerző támadó az NB I-ben is kiköthet - sajtóhír

Az azeri élvonalban szereplő Gabala 25 éves jobbszélsője iránt magyar klubok is érdeklődnek.
Csakfoci.hu 2023. június 16., péntek 12:53
Az azeri élvonalban szereplő Gabala 25 éves jobbszélsője iránt magyar klubok is érdeklődnek.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. június 16., péntek 12:53
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az azeri sportinfo.az információi szerint többek között magyar klubok is érdeklődnek Rovlan Muradov, a helyi élvonalban szereplő Gabala 25 éves jobbszélsője iránt. Konkrét csapatneveket nem említenek a cikkben.

A futballistának - aki 2022 nyarán gólt és gólpasszt is jegyzett a MOL Fehérvár elleni EKL-visszavágón - június végén lejár a szerződése, így szabadon igazolható játékosként válthatna csapatot.

Muradovnak 3 gólja és 5 gólpassza volt az elmúlt idényben a portál szerint, összesen 40 tétmeccsen.

Átigazolások
Újabb kérő
Cebrail Makreckis
Török sajtóértesülések szerint Cebrail Makreckis a Samsunsporhoz kerülhet, ahol Petry Zsolt kapusedzővel is együtt dolgozhat..
Belső védőt igazoltak
Heitor
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be Heitor szerződtetését: a brazil védő egy évre kölcsönben érkezett, a klub pedig a szezon végén opcióval élhet a végleges megvásárlására.
1 évvel hosszabbított
Kovács Marcell
A Kisvárda egy évvel meghosszabbította Kovács Marcell szerződését, így a 23 éves kapus a következő szezonban is a klubot erősíti.
Tovább az összes átigazoláshoz