Fotó: Vasas FC

A Vasasnál ezúttal sem maradt el a karácsonyi jótékonykodás

A felajánlásokat Hidi M Sándor, Radó András, valamint a klub sportigazgatója, Nagy Miklós személyesen vitték el az intézménybe.
Csakfoci.hu 2025. december 11., csütörtök 16:55
Fotó: Vasas FC
A felajánlásokat Hidi M Sándor, Radó András, valamint a klub sportigazgatója, Nagy Miklós személyesen vitték el az intézménybe.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. december 11., csütörtök 16:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az NB II-ben feljutó helyen álló Vasas ezúttal a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet Madarász Viktor utcai Gyermekkórházának gyűjtött adományokat karácsonyi jótékonysági akciójának keretében.

A Vasas FC és a Vasas FC II. játékosai, stábtagjai, valamint szurkolói által összegyűjtött anyagi felajánlásokat, mellette rengeteg édességet az angyalföldi játékosok közül Hidi M Sándor és Radó András, valamint a klub sportigazgatója, Nagy Miklós személyesen vitték el az intézménybe.

– Nagyon mélyen megérintett bennünket a Heim Pál Gyermekkórházban tett látogatás, különösen az onkológiai osztályon fekvő gyerekek és szülők kitartása, ereje és mosolya. Egy ilyen nagy múltú, széles társadalmi bázissal rendelkező klub képviselőiként kötelességünk, hogy ne csak a sportéletben, hanem a társadalomban is példát mutassunk, és ahol tudunk, segítsünk. Hiszem, hogy fontos szerepünk van abban, hogy felhívjuk a figyelmet az összefogás erejére, és hogy a szociális érzékenység, az odafigyelés a mindennapjaink része legyen. Külön öröm volt, hogy az ajándékokat személyesen adhattuk át a gyerekeknek. Ez az élmény mindannyiunkat arra ösztönöz, hogy a jövőben is folytassuk a hasonló jótékonysági kezdeményezéseket – mondta Nagy Miklós sportigazgató.

Mogyorósi Zsuzsanna, a Heim Pál Országos Gyermekgyógyászati Intézet kommunikációs vezetője a gyerekek és a gyermekkórház teljes közössége nevében megköszönte a támogatást.

– Minden egyes adomány mögött ott érezzük a figyelmet, a törődést és azt az erőt, amelyre a mindennapokban támaszkodhatunk. Különösen fontos, hogy a sport, a sport szeretete és maguk a sportolók ilyen felemelő példát mutatnak, hiszen a gyerekek számára hatalmas inspiráció látni azt, hogy a pályán kívül is van összefogás és segítő szív.

Olvastad már?
A Vidi rástartolt a rivális legeredményesebb csatárára
Borvető Áron után Novák Csanádért is befuthat egy ajánlat. A rutinos csatárt Fehérvárról szemelték ki.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz