Június 16-án, szombaton tartja Tarpa SC a pályaavatóját, amelyen a 19 éves csapatuk mérkőzik meg a Real Madrid 18 éves fiataljai ellen.
Világhírű csapatot lát vendégül a Tarpai Sporcentrumban a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Tarpa SC, amely június 16-án, szombaton tartja a pályaavatóját. A jeles alkalomon, az újonnan átadott műfüves pályán mérkőznek meg a Real Madrid fiataljai ellen.
A rendezvény bevételének egy részét a klub felajánlja az új fehértói, leukémiával küzdő fiatal, 12 éves játékos, Lakatos Márk további gyógykezelésére.

Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.