Fotó: M4 Sport (képernyőmentés)
Jonathan Levi szabadrúgása után ollózta el a labdát látványosan Patrizio Stronati.
Remek meccset hozott a Puskás Akadémia és az Újpest találkozója a péntek esti NB I-es bajnokin. A hat találat mellett érdemes még kiemelni Patrizio Stronati ollózását, amely ha beakad, akkor akár a Puskás-díjra is jelölt lehetett volna. Az újpesti kapus, Djordje Nikolic azonban nagy bravúrral kitolta a léc alá tartó labdát.
Videón a jelenet a mérkőzés összefoglalójában
Átigazolások
Újpest
Márkgráf tényleg mehet
Az Újpest FC hivatalos közleményben erősítette meg, hogy külföldi klub aktiválja a Markgráf Ákos szerződésében szereplő kivásárlási záradékot.
Légiósok
Gulácsi elutazott
A Sport Bild információi szerint Gulácsi Péter vasárnap családjával együtt Spanyolországba utazott, ahol a Villarrealnál esik át az orvosi vizsgálatokon.
ETO
Vitális üzent
Egyre több jel utal arra, hogy Vitális Milán távozik az ETO-tól: már a Nyíregyháza elleni keretből is kimaradt, ráadásul a közösségi oldalán is sokatmondó bibliai idézetet osztott meg.