Fotó: paksifc.hu

A Paks válogatott középpályása megint legyőzné korábbi csapatát: "Többen is megállították már a Fradit"

Vécsei Bálint a Paks játékosaként kétszer már legyőzte a Ferencvárost. Előbb a tavalyi kupadöntőben, az idei szezonban pedig a bajnokságban. A rutinos középpályás most triplázásra készül.
Csakfoci.hu 2025. február 16., vasárnap 12:31
Fotó: paksifc.hu
Vécsei Bálint a Paks játékosaként kétszer már legyőzte a Ferencvárost. Előbb a tavalyi kupadöntőben, az idei szezonban pedig a bajnokságban. A rutinos középpályás most triplázásra készül.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. február 16., vasárnap 12:31

Vécsei Bálint 2020 elejétől 2023 őszéig volt a Ferencváros játékosa és ezalatt négy bajnoki címet nyert a zöld-fehérekkel. A 31 éves középpályás tavaly tavasszal került Paksra, ahol tagja volt a Magyar Kupa-győztes csapatnak. A fináléban pont a Fradit győzték le. Az őszi szezonban pedig a bajnokságban múlták felül Varga Barnabásékat. Vécsei most újra volt csapata ellen készül és nem is tartja esélytelennek a paksiakat.

- Tökéletes mérkőzést kell játszanunk ahhoz, hogy ponttal vagy pontokkal térjünk haza a Ferencvárostól - kezdte Vécsei Bálint a paksifc.hu-nak. - Az elmúlt hetekben ugyanakkor láthattuk, többen is megállították a Fradit. Igazán nehéz találkozóra számítok, de mindkét fél részéről, hiszen a hazaiaknak a nemzetközi porond miatt rendre heti két mérkőzésük van. Mi azonban csak magunkkal foglalkozunk, és csak az a célunk, hogy hibátlan kilencven percet produkáljunk vasárnap este. Ami engem illet, furcsa és különleges érzés lesz ellenfélként visszatérni a Groupamába, ahonnan megannyi jó emlékem van.

A Ferencváros - Paks mérkőzés 18 órakor kezdődik a Grouapama Arénában.

Olvastad már?
Keane elmondta, mi a legjobb érzés a világon: "Az Európában mutatott mentalitásra van szükségünk"
A Ferencváros a Paksot fogadja az OTP Bank Liga 20. fordulójában és mindenképp nyernie kell, ha tapadni akar a Puskás Akadémiára.
Elolvasom
Átigazolások
Videoton
Közlemény a vereség után
Az eredeti szándék szerint az őszi szezont követően került volna sor a szezon első részének szakmai értékelésre, de a mai vereség és főleg a mutatott játék miatt most szükséges értékelni a helyzetet.
DVTK
Radenkovic marad az edző
Kovács Zoltán elmondta, hogy a stabilitást mindig előnyben részesíti, ezért a vereség ellenére sem gondolkodik Vladimir Radenkovic leváltásában.
Liverpool
Szoboszlait marasztalják
A Liverpool kész magasabb fizetést is adni Szoboszlai Dominiknak, akivel szeretnének minél előbb új szerződést kötni.
Tovább az összes átigazoláshoz