Fotó: paksifc.hu

A Paks megsérült alapembere bízik benne, hogy idén még pályára léphet

Papp Kristófot a ZTE elleni bajnoki tizenegyedik percében kellett kényszerűségből lecserélni, miután a Paks középpályása jelezte, sérülés miatt nem tudja folytatni a játékot.
Csakfoci.hu 2024. november 26., kedd 16:43
Fotó: paksifc.hu
Papp Kristófot a ZTE elleni bajnoki tizenegyedik percében kellett kényszerűségből lecserélni, miután a Paks középpályása jelezte, sérülés miatt nem tudja folytatni a játékot.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. november 26., kedd 16:43

- Egy perccel azelőtt, hogy cserét kértem, egy bedobást követően blokkoltam Sankovic felívelését, majd éreztem, jobb oldalon hátul, a combizmom legtetején beleszúrt a fájdalom - kezdte a történtekről Papp Kristóf a paksifc.hu-nak. - Próbáltam még egy kicsit, hátha javul, azonban sajnos nem lett jobb. Több szakember is megnézte, látta már, de a képalkotó vizsgálat szerda este lesz, akkor tudunk majd pontos diagnózist. Vasárnap este nagyon rossz volt, mostanra már egy kicsit jobb. Ülni nem nagyon tudok, arra a legrosszabb, és a hajolgatásra. Javulást érzek azért, így remélem, mihamarabb újra a pályán lehetek, még idén, ebben a naptári évben újra játszanék.

Szerdán lesz meg a képalkotó vizsgálat eredménye, akkor derül ki, hogy mennyit kell kihagynia a középpályásnak.

Átigazolások
Légiósok
Pászka nyitott külföldre
A Csíkszeredát erősítő Pászka Lóránd így beszélt közeljövőjéről: "Szeretnék közel lenni a családomhoz, de ha a foci úgy adja, akkor nincs ellenemre a külföldi váltás sem." (fradi.hu)
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Tovább az összes átigazoláshoz