A bíró a hátsó felén csúszva adott sárgát az NB II-es bajnokin - videó

A hat gól mellett egy mókás jelenetet is hozott a Gyirmót és a Nyíregyháza NB II-es bajnoki vasárnap, a főszerepben Zierkelbach Péter játékvezetővel.
Csakfoci.hu 2023. november 5., vasárnap 15:59
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 5., vasárnap 15:59

A Gyirmót a 12. percben szerzett vezetést egy 11-essel a Nyíregyháza ellen, a büntetőt követően viszont hevesen reklamáltak valamiért a hazaiak, így Zierkelbach Péter játékvezető odarohant fegyelmezni a kispadhoz.

Ezt azonban akkor lendülettel tette, hogy a vizes pálya alaposan megtréfálta, hiszen végül a sárga lappal a kezében dobott egy hátast, és a földön csúszva érkezett meg felmutatni a kártyát - a drukkerek negy derültségére.

A gyirmótiak jókedve azonban a meccs végéig nem tartott ki, hiszen a Szpari 0-2 után négyet vágott és elvitte a pontokat Győrből.

NB II: 0-2-ről állt fel és nyert a Nyíregyháza, az ETO legyőzte a Pécset, a Kozármisleny újra dobogós - eredmények
A Nyíregyháza óriási feltámadást produkált Gyirmóton, Zuglóban nyert a Kozármisleny, Pécsen az ETO, Óváron a Soroksár.