Fotó: DVSC
A 19 éves Szűcs Tamás az FC Köbenhavn korosztályos csapatától igazolt haza.
A DVSC szerződtette a 19 éves, debreceni születésű Szűcs Tamást, aki legutóbb a dán élvonalban szereplő FC Köbenhavn korosztályos együttesében szerepelt - jelentette be a hajdúsági klub.
Az utánpótlás-válogatott támadó gyerekként Hajdúszoboszlón kezdte a pályafutását, majd a Honvéd utánpótlásába került. Onnan két évvel ezelőtt igazolt a dán FC Köbenhavn együtteséhez, amelynek U19-es csapatában az elmúlt idényben 16 mérkőzésen 1 gólt szerzett és 2 gólpasszt adott, emellett bemutatkozott és gólt lőtt az ifjúsági Bajnokok Ligájában is - mutatta be új szerzeményét a Loki honlapja.
Olvastad már?
Fradi: Már a Népligetben fotózták le a csapat legfőbb edzőjelöltjét - itt a kép
Már fotó is készült arról, ahogyan Pascal Jansen az FTC Népligeti Sportközpontjában van. A Csakfoci úgy tudja, a felek még tárgyalnak egymással.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Újabb fordulat jöhet a Duarte-ügyben?
Romániában azt írják, hogy André Duarte akár vissza is térhet az Újpesthez, amennyiben a CAS úgy dönt.
Légiósok
Lőw Zsolt
Új vezetőedzőt keres a Bundesliga utolsó helyén szerénykedő Mainz - egy listán pedig Jürgen Klopp társaságában felbukkan Lőw Zsolt neve is.
Ferencváros
Kenan Kodro
Kenan Kodro jövője továbbra is nyitott, de egyre valószínűbb, hogy a bosnyák csatár a szezon után is a Real Zaragozánál maradhat.