A kiesés után tett gesztust szurkolói felé az NB II-es klub

Ingyenes utazást és belépőt biztosít szurkolóinak a Budafok.
Csakfoci.hu 2026. május 13., szerda 14:02
Ingyenes utazást és belépőt biztosít szurkolóinak a Budafok.
Szerző: Csakfoci.hu 2026. május 13., szerda 14:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Budafoki MTE múlt héten matematikailag is búcsúzott a másodosztálytól, a klub azonban a csalódást keltő idény ellenére sem szeretné szó nélkül hagyni azt a támogatást, amelyet a szurkolóktól kapott egész szezonban. Mint írták, a budafoki drukkerek a nehéz időszakban is kitartottak a csapat mellett, idegenbeli mérkőzésekre is elkísérték az együttest, és végig támogatták a játékosokat.

A klub ezért egyfajta gesztusként a szurkolók felé ingyenes utazási és belépési lehetőséget biztosít a székesfehérvári, Videoton elleni utolsó bajnoki mérkőzésre.

A részvételi szándékot a klubhonlap leírása szerint, csütörtök 10 óráig lehet megtenni.

Olvastad már?
Kemenes távozik az MLSZ-től és NB I-es élcsapatnál lesz vezető
Bogdán Ádám hívására érkezhet Debrecenbe a 39 éves szakember.
Elolvasom
Átigazolások
Belgrádban folytatja
Abu Fani
A Crvena zvezda hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Mohammed Abu Fanit, aki a Ferencvárostól igazolt a belgrádi klubhoz.
Megvan a Slovan új edzője
Yaya Touré
Yaya Touré lett a Slovan Bratislava vezetőedzője, miután hároméves szerződést kötött a pozsonyi klubbal.
DVSC
Szűcs Portugáliában?
Eldőlt, hogy Szűcs Tamás a nyár folyamán távozik a DVSC-től. A 21 éves, négyszeres válogatott középpályás kapcsán lengyel és portugál érdeklődő is volt - utóbbi liga lehet a végső befutó. (Öltözőn Túl)  
Tovább az összes átigazoláshoz