A következő hetekben több távozót is bejelenthetnek Újpesten, ahol kritikus posztokra igazolnak majd.
"Úgy tűnik, hogy a keret magja egyben marad. Természetesen lesznek távozóink, erről a klub a következő két hétben igyekszik tájékoztatást adni mindenkinek. Ami az igazolásokat illeti, a kritikus posztokat próbáljuk megerősíteni, amint tudunk konkrétumokkal szolgálni, tudatni fogjuk a szurkolóinkkal" - mondta Berta Csaba ügyvezető igazgató a szezonértékelő nyilatkozatában.
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai jövője
A legégetőbb Ryan Gravenberch és Szoboszlai Dominik együttes megtartása a Liverpoolnak, mivel előbbi már sikerült, ezért most a magyar jövőjét szeretnék a lehető leghamarabb bebiztosítani.
Fradi
Tóth Alex-transzfer
A Galatasaray és a Benfica is több pénzt ajánlott, de az FTC és Tóth Alex is a szakmai szempontokat tette az első helyre, ezért igazolt végülis a fiatal középpályás a Bournemouth-hoz. (M4 Sport)