Fotó: Nyíregyháza Spartacus

A Honvéd az NB I egyik meglepetéscsapatából erősítheti meg a védelmét

A Nyíregyháza egyik belső védőjére csapnának le az NB II-es bennmaradásért küzdő kispestiek.
Csakfoci.hu 2025. január 2., csütörtök 11:18
Fotó: Nyíregyháza Spartacus
A Nyíregyháza egyik belső védőjére csapnának le az NB II-es bennmaradásért küzdő kispestiek.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. január 2., csütörtök 11:18
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Csakfoci értesülései szerint az ősszel az NB I-ben igen biztatóan szereplő Nyíregyházától is kerülhet játékos a Honvédhoz a téli átigazolási időszakban. Úgy tudjuk, az NB II-ben sereghajtó kispestiek belső védő poszton mindenképpen erősítenének, és a Szpariból Gengeliczki Gergő, valamint Baki Ákos iránt is érdeklődnek.

Minden bizonnyal kettejük közül csak az egyikük szerződhet a Honvédhoz, de ehhez az is kellhet, hogy a Nyíregyháza meglegyen a középső védő pozíciójában, azaz elképzelhető, hogy csak azután történhet meg a transzfer, hogy a Szpari megtalálta leendő távozója helyettesét.

A Honvéd új vezetőedzője, Feczkó Tamás mindkét labdarúgóval dolgozott már együtt korábban (Nyíregyházán, valamint az MTK-nál). A 31 éves Gengeliczki 2022 januárja óta áll a Nyíregyháza alkalmazásában, ebben a szezonban 11 bajnokin játszott, ebből 10-szer kezdőként, és egy gólpasszt is adott. A 30 éves Baki fél évvel később érkezett a szabolcsiakhoz, mögötte tíz első osztályú bajnoki van ősszel, ebből kilencszer kezdett.

Érdekesség, hogy nemcsak a védelembe, hanem Pinte Patrik személyében a támadósorba is érkezhet Spartacus-játékos a piros-feketékhez, erről tegnap számoltunk be. 

Pörögnek már a magyar átigazolási hírek, nézz be folyamatosan frissülő rovatunkba egy nap többször is!

Olvastad már?
Sajtóhír: Varga Barnabás topligás kérője a Fradi gólzsákjával éledne újra - már a télen lecsapnának rá
Már a télen megszereznék a Ferencváros magyar válogatott támadóját egy kinti cikk szerint.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Brazil igazolás
Egyéves kölcsönszerződéssel és kivásárlási opcióval érkezik a ZTE-hez Arthur Henrique, a Fluminense U20-as csapatának játékosa.
Újpest
Külföldi folytatás?
Információink szerint az Újpest fiatal hálóőre, Juhász Bence a spanyol Mérida AD hálóőre lesz kölcsönben.
Légiósok
Loic Nego váltott
Loic Nego Instagram-oldalán köszönt el a francia Le Havre szurkolóitól. A magyar válogatott védő megszerzését be is jelentette a ciprusi Omonia.
Tovább az összes átigazoláshoz