A hétvége legszürreálisabb gólját az Újpest kapta, mindenki meglepődött - videó

Hivatalosan Joao Nunes öngóljaként lett elkönyvelve az egészen furcsa találat Pakson.
Csakfoci.hu 2024. augusztus 4., vasárnap 19:38
Hivatalosan Joao Nunes öngóljaként lett elkönyvelve az egészen furcsa találat Pakson.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. augusztus 4., vasárnap 19:38

A vasárnapi Paks-Újpest NB I-es bajnoki 36. percében Mezei adott középre balról, a labdába Joao Nunes ért bele, amely így felperdült, és végül úgy hullott a kapuba, hogy a hálóőr elé beálló Tóth Barnabás mellett eltörpülő (pedig csak kilenc centiméterrel magasabb a paksi támadó) és elég bizonytalan újpesti kapus, Riccardo Piscitelli nem tudott menteni-öklözni.

Az újpestiek sem értették igazán, hogyan került a labda a kapujukba, Piscitelli reklamált, Karakó Ferenc játékvezető pedig azonnal jelezte, hogy a VAR-szoba már vizsgálja a jelenetet. És végül nem látott feltartást, akadályozást vagy bámiféle szabálytalanságot, így a hétvége minden bizonnyal legfurcsább (ön)gólja érvényes lett. Ezzel a rendhagyó találattal vezetett a Paks a szünetben - majd 2-1-re nyert.

Olvastad már?
NB I: Csoboth eladásáról tárgyal az Újpest, már nem is játszott a Paks ellen
A lila-fehérek bejelentették, hogy a magyar válogatott szélső eladásáról tárgyalnak, így nem lesz ott a Paks elleni keretben. 
Elolvasom
Átigazolások
Puskás Akadémia
Soisalo marad
Túl magas ár miatt hiúsult meg Mikael Soisalo olaszországi átigazolása.
Nyíregyháza
Fontos posztra igazoltak
Vane Jovanov a Nyíregyháza játékosa lett, az északmacedón jobbhátvéd Horvátországból igazol az NB I-be.
Ajka
Tinédzser érkezett
Ajkán folytatja pályafutását az Illés Akadémia 16 éves fiatalja, a védősorban bevethető Papp Máté.
Tovább az összes átigazoláshoz