Fotó: fradi.hu
Mohamed Ali Ben Romdhane, a Ferencváros új tunéziai igazolása mielőtt aláírta szerződését a magyar bajnokkal, kikérte Aissa Laidouni véleményét is.
- Kellemesen meglepett a csapat, ez egy jó együttes, amely jó focit játszik - kezdte Mohamed Ali Ben Romdhane a fradi.hu-nak. - Nagyon jó volt az atmoszféra is az első edzésen. Nagyon elégedett vagyok. A vezetőedzővel és Hajnal Tamással is sokat beszélgettünk a szerződéskötés előtt és nagyon örülök, hogy velük dolgozhatok. Ez egy nagy és fontos lépés a karrieremben, örülök és boldog vagyok, hogy aláírtam a Fradival. Persze, beszéltem előtte Aissa Laidounival, aki sok jót mondott a klubról és hasznós tanácsokkal látott el. A szurkolóknak üzenem, hogy mindent megteszek majd, hogy a együtt elérjük a nagy céljainkat.
Átigazolások
Puskás A./Slovan
Hornyák lehet a jelölt
A szlovák Sport szerint Hornyák Zsolt lehet a jelölt a Slovan Bratislava - várhatóan megüresedő - kispadjára. Úgy tudjuk, az edző számára nem ez az egyetlen opció, Felcsúton is marasztalnák.
Honvéd
Edzőkérdés
Az Öltözőn Túl szerint a Honvédnál már a leendő spanyol edző, Pablo Alfaro segítőjét keresik: aki egy jelenleg is NB-s csapatnál dolgozó magyar edző lehet.
DVSC
Kocsis Dominik
Úgy hírlik, Kocsis Dominik iránt a Malmö érdeklődhet.